На ремонт українських доріг виділено рекордні гроші – Пивоварський

Поліпшення стану автошляхів у 2016 році буде відчутним, запевняють у Кабміні.

Українські дороги цього року мають стати кращими. На ремонт автошляхів буде спрямовано 20 мільярдів гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку цифру назвав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський під час засідання уряду. Гроші нададуть із державного та місцевих бюджетів, а також із надходжень з митниць.

Крім того, за даними міністра, міжнародні інституції цього року планують інвестувати у дорожню інфраструктуру 4,5 мільярди гривень.

"Почати використовувати безпрецедентно велику суму, яку нам цього року буде виділено на ремонт доріг України з усіх рівнів бюджетів. Попередньо ми очікуємо близько 20 мільярдів гривень, які буде відправлено на дороги загальнодержавного і місцевого значення. Це у рази більше, ніж було минулого року", - запевнив Пивоварський.

Як уже повідомлялося, у 2016 році український уряд планує відремонтувати та побудувати 1700 кілометрів доріг.

Згідно даних дослідження "Моніторинг сприйняття прогресу реформ", який TNS проводить спільно з Національною радою реформ, 56% українців вважають, що стан доріг у 2015 році покращився.

Українські дороги цього року мають стати кращими

На ремонт автошляхів буде спрямовано 20 мільярдів гривень, повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський під час засідання уряду. Гроші нададуть із державного та місцевих бюджетів, а також із надходжень з митниць. Крім того, за даними міністра, міжнародні інституції цього року планують інвестувати у дорожню інфраструктуру чотири з половиною мільярди гривень. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: