НАБУ розслідує злочини на 87 млрд гривень

Ситник наголосив на необхідності створення антикорупційного суду.

Національне антикорупційне бюро України розслідує злочини, сума збитків від яких становить близько 87 млрд грн.

Про це сказав очільник відомства Артем Ситник.

Окрім цього, за його словами, бюро встигло попередити розкрадання 879,9 млн грн.

Тим часом у провадженнях, які передані до суду, було відшкодовано 136,3 млн грн збитків.

Директор НАБУ повідомив, що станом на кінець червня в роботі детективів бюро перебувало 371 кримінальне провадження, статус підозрюваних в яких мали 219 осіб. За час ведення досудових розслідувань до суду скеровано обвинувальні акти стосовно 121 особи.

"НАБУ проводить активну позовну роботу зі скасування угод, через які держпідприємства зазнають збитків. У стадії виконання перебувають судові рішення, згідно з якими державі повернуть ще майже 90 млн грн", —  зазначив Ситник.

Також під час прес-конференції Ситник вкотре наголосив на необхідності створення антикорупційного суду, інакше всі зусилля НАБУ не матимуть ніякого значення.

"Сподіваємося, що цієї осені парламент матиме політичну волю для створення незалежного Спеціалізованого антикорупційного суду. Створенням антикорупційних палат на базі діючих нереформованих судів, як це пропонують деякі законотворці, проблему не розв'язати", – наголосив посадовець.

Нагадаємо, у квітні збитки від корупції в Україні сягнули 80 млрд гривень. Про це заявив глава НАБУ Артем Ситник на зустрічі із представниками Європейської бізнес-асоціації.

Також у Бюро додали, що наразі органом арештовано 4 млрд грн. 

Залиште свій коментар