Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк підтримуватиме режим плавкого курсу валют

У державному банку повідомили про плани.

Рада Національного банку України затвердила основні засади грошово-кредитної політики, у яких йдеться про продовження політики гнучкого курсоутворення, питання економічного зростання та зниження облікової ставки. Про це йдеться у пресрелізі із засідання ради, опублікованому на сторінці голови Ради НБУ Богдана Данилишина.

"Національний банк продовжуватиме дотримуватися плавкого курсоутворення, маючи на увазі, що монетарна політика не спрямовуватиметься на досягнення певного рівня або діапазону обмінного курсу", йдеться у релізі.

Уточнюється, що основною метою діяльності Нацбанку має стати досягнення цільового рівня інфляції у розмірі 5% річних з можливістю відхилення на 1%.

"2020 року Національний банк використовуватиме гнучкість режиму інфляційного таргетування, сприяючи не тільки поверненню інфляції до цілі, але також опікуючись впливом монетарних рішень на економічне зростання", — вважають у Раді Нацбанку.

Крім того, прогнозовано подальше зниження облікової ставки в Україні, що має призвести до падіння відсотків за банківськими позиками.

Нагадаємо, 10 вересня Нацбанк скасував чергові валютні обмеження, які були введені раніше задля підтримки стабільності економіки.

Відео 1000 гривень одним папірцем: НБУ презентував нову купюру

Її розробили в такому ж дизайні, як нові двадцятки, сотки і п'ятисотки. Втім, купюра блакитного кольору, тож її можна буде легко відрізнити від інших. На лицьовому боці - портрет ученого Вернадського, на зворотному - Президія Академії Наук.  

1000 гривень одним папірцем: НБУ презентував нову купюру

Залиште свій коментар

Вибір редакції