Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надходження до держбюджету зросли на десятки мільярдів – ДФС

За січень-липень 2018 року до держбюджету надійшло 415 млрд грн.

За 7 місяців – протягом січня-липня 2018 року – надходження до державного бюджету зросли на 63 млрд гривень.

Про це повідомляє Державна Фіскальна Служба у Facebook.

Загалом за цей період до держбюджету надійшло 415 млрд грн, що на 18% більше, ніж у відповідний період минулого року.

До загального фонду держбюджету за січень-липень було зібрано 470,3 млрд грн платежів, що на 58 млрд грн перевищує минулорічні показники.

Також до загального фонду держбюджету забезпечено 291,1 млрд грн податкових платежів, що на 41,7 млрд більше за січень-липень минулого року. Надходження митних платежів за вказаний період також перевищили минулорічний показник на 16,3 млрд грн та склали 179,2 млрд гривень.

Окрім цього, у липні до загального фонду держбюджету забезпечено 54,9 млрд грн, що на 11,3 млрд грн більше надходжень липня 2017 року. З них податкових платежів - 25,8 млрд грн, митних - 29,1 млрд грн.

За 7 місяців надходження до державного бюджету зросли на 63 млрд гривень За оперативними даними, протягом січня-липня...

Опубліковано Державна фіскальна служба України Середа, 1 серпня 2018 р.

Нагадаємо, у Нацбанку пояснили, чому наприкінці липня "просів" курс гривні. Данилишин пояснює ситуацію збігом сезонних факторів і не прогнозує подальших курсових обвалів.

ВідеоГройсман розповів про успіхи боротьби з контрабандою

Гройсман заявив, що урядова ініціатива вже приносить перші результат. Мова йде про наповнення бюджету. За час боротьби з контрабандою вартість розмитнення товарів зросла 20-30%. Порушень лише за три останні тижні виявили на 2,2 млрд гривень. Мова про заниження митної вартості, чиста контрабанда, в тому числі нафтопродуктів, розсортування товарів тощо.

Гройсман розповів про успіхи боротьби з контрабандою

Вибір редакції