Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заваров увійшов до селекційної служби "Динамо"

Він повертається до киян через 30 років.

Київське "Динамо" поповнилося колишнім гравцем та тренером - Олександром Заваровим.

За інформацією офіційного сайту киян, віце-чемпіон Європи 1988 року буде працювати в селекційній службі. Заваров повернувся до "Динамо" через 30 років.

"Мені дуже приємно повернутися до "Динамо" після майже 30-ти років розлуки і працювати з такими людьми, як Володимир Веремєєв, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, для мене це велика честь. Зі свого боку обіцяю сумлінно працювати і своєю роботою приносити користь клубу.

Пропозиція надійшла від Ігоря та Григорія Суркісів, а я з задоволенням її прийняв. Міг прийти ще раніше, але повинен був вирішити певні справи, тому домовилися саме сьогодні.

Це більше сфера діяльності тренерів, адже вони більше знаходяться з футболістами, знають кожного з середини, володіють інформацією про ігровий тонус і самопочуття кожного. Сподіваюся, "Динамо" якомога швидше поверне всі свої трофеї і буде здобувати успіхи як у внутрішньому чемпіонаті, так і на міжнародній арені", - цитує слова Заварова офіційний сайт "Динамо".

Нагадаємо, що за киян Заваров виступав протягом п'яти років (з 1983 до 1988). За цей час він встиг провести більше 100 поєдинків, яких відзначився 36 разів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції