Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наступного року нових доріг будувати не будуть - Кабмін

В країні оголошують тотальну економію на всьому.

Будувати нові дороги та залізничні колії наступного року в Україні за державний кошт навряд чи будуть, бо грошей і так не вистачає.

Уряд в умовах бюджетного дефіциту не зможе в 2015 році фінансувати будівництво нових об'єктів інфраструктури країни і думає над можливістю реструктуризації поточних боргових зобов'язань держкомпаній транспортної сфери. Про це сьогодні під час години уряду у Верховній Раді заявив віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський, передає УНІАН.

"Одне з важливих завдань, яке сьогодні вирішує уряд, - це пережити цю зиму, насамперед це стосується всієї інфраструктури держави. У нас справді дуже складна ситуація і в "Укрзалізниці", і в "Укравтодорі". Ресурсу для того, щоб сьогодні щось будувати, - немає. І найімовірніше, в 2015 році не буде. Одна з проблем - боргові зобов'язання і для цього, найімовірніше, потрібна буде реструктуризація", - сказав Вощевський.

Разом з тим віце-прем'єр наголосив, що для залучення додаткових ресурсів у транспортну галузь уряду України необхідно продовжувати реалізувати великі інфраструктурні проекти, зокрема, реалізувати проект кільцевої дороги навколо Києва.

У Кабміні кажуть, що дефіцит державного бюджету в 2015 році може збільшитися до близько 4,5% із 4,0% у 2014 році. Проект держбюджету обіцяють подати в Раду до двадцятих чисел грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції