"Не віриш? Прийдеш до мене". Порошенко запевнив, що мінімальну зарплату підвищать до 3200 грн

Водночас грошова допомога безробітним залишиться на рівні 1450 гривень.

Підвищення мінімальної зарплати позначиться на 4 мільйонах українців. Про це заявив президент Петро Порошенко, передає Українська правда.

"Вчора Кабмін оголосив про рішення, що з 1 січня 2017 року вдвічі підвищить заробітну платню", – сказав він у Житомирі, додавши, що в уряді "відв'язали" мінімальну зарплатню від прожиткового мінімуму.

"Зарплата не має бути менше прожиткового мінімуму, але ніхто не забороняє, щоб вона була набагато більшою. Що це таке, коли в нас видатки на безробітного дорівнюють заробітній платні? Який дурень піде працювати, якщо можна зареєструватися для допомоги з безробіття – нічого не робити й отримувати ту саму заробітну платню в 1400 гривень?", – зауважив глава держави. 

Порошенко наголосив, що грошова допомога безробітним залишиться на рівні 1450 гривень.

"А людина, якщо вона працює цілий робочий тиждень повний робочий день, буде заробляти 3200 – і буде різниця! Не віриш? Я тобі кажу. Прийдеш до мене…", – заявив Порошенко людині у залі, яка сиділа навпроти нього.

"Коли раніше підвищували заробітну платню? Нагадати тобі? Це було тут неподалік, у Бердичеві, у 2004-му році, за два місяці до виборів. А ми прийняли рішення зараз підвищити", – зауважив глава держави.

Порошенко уточнив, що основну вигоду від цього рішення отримають 4 мільйони українців, які зараз працюють і мають зарплатню менше 1,5 тисячі гривень.

З наступного року зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум в Україні зросте до 3200 грн - зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Відповідні зміни внесуть в проект Держбюджету на 2017 рік перед його другим читанням. Наразі в Кабміні рахують, скільки потрібно грошей на анонсоване підвищення "мінімалки". Мінімальна ж заробітна платня сьогодні в Україні складає 1450 грн, а з першого грудня має збільшитися до 1600 грн.

 

Нагадаємо, Порошенко анонсував підвищення мінімальних зарплат з 1 січня 2017 року. Раніше глава уряду Володимир Гройсман зробив сенсаційну заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні до 3200 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: