Німеччина підтримує виділення траншу МВФ Україні - Штайнмаєр

Міністр вважає, що кредит допоможе Києву в проведенні реформ.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Німеччина підтримує виділення чергового траншу Міжнародного валютного фонду Україні.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і міністром закордонних справ Франції Жан-Марком Еро в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми підтримуємо заходи з проведення реформ, які відбуваються в цій країні, і раді рішенням МВФ, які допоможуть Україні у подальшому розвитку реформ", - сказав Штайнмаєр.

Німецький міністр також додав, що Німеччина готова розвивати спільні проекти з Україною.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд планує провести засідання та розглянути питання України 14 вересня. Раніше Рада директорів Міжнародного валютного фонду повідомляла, що розгляне питання щодо чергового траншу фінансової допомоги Україні на засіданні у другій половині вересня.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Україна розраховує до кінця року отримати від ключового кредитора країни - Міжнародного валютного фонду - три кредитні транші загальним обсягом 4,3 млрд доларів.

Національний банк України у свою чергу прогнозує в цьому році отримання двох траншів від Міжнародного валютного фонду в загальній сумі 2,3 млрд доларів. 

ВідеоБути черговому траншу від МВФ чи ні вирішуватимуть сьогодні у Вашингтоні

Залиште свій коментар

Наступна публікація