Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова митниця зібрала найбільшу суму до бюджету за 10 років – Нефьодов

Більше було тільки один раз в історії.

У 2019 році Нова митниця зібрала до державного бюджету суму в 14,6 мільярда доларів США. Про це повідомив керівник Державної митної служби Максим Нефьодов.

За 2019 рік Нова митниця зібрала в державний бюджет $14.6 млрд, на мільярд доларів більше, аніж в 2018. Вирішили...

Опубліковано Max Nefyodov Пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Він наголосив на тому, що це на цілий мільярд доларів більше, ніж було в 2018 році. А загалом минулорічний результат став другим в історії української митниці. "Суттєво більше було тільки один раз, в 2008-му, року пікового кредитування, величезного імпорту з Росії та без окупації і анексації територій", - зауважив Нефьодов і додав, що тоді було зібрано 18,1 мільярдів доларів.

"При цьому митниця зараз (навіть на початку реформи) працює суттєво ефективніше, ніж в 2008 при "міцних попередниках" - податкове навантаження на $ імпорту зросло з 24 до 27 центів, на кг імпорту - з 20 до 21 центу. І це ще не враховуючи, що діють нові угоди про зони вільної торгівлі (ЄС, Канада, Ізраїль). Отака ціна всім розповідям, що "просто треба грізно стукати кулаком по столу і суворо всіх карати", - пояснив керівник митниці.

Раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук підбив підсумки 2019 року і назвав його "підготовчим періодом", щоб "2020 рік став роком ефективності".

Відео Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

У неділю в Україні офіційно запрацювала Нова митниця. До її запуску вже скоротили кількість регіональних митниць від 26 до 16, запустили тестовий портал та кол-центр для скарг громадян та звільнили 500 митників із поганою репутацією. На кого і як вплинуть такі зміни та які головні завдання має новий кадровий склад митниці - поговоримо з головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим.  

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції