Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одруження принца Гаррі принесе Британії півмільярда фунтів

Очікується велика кількість туристів та доходи від вечірок та покупок британців.

Весілля британського принца Гаррі з Меган Маркл може бути дуже вигідним для Великої Британії. За попередніми оцінками, воно принесе британській економіці близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми думаємо, що приблизно 200 мільйонів фунтів стерлінгів надійдуть з туризму, подорожей, готелів. Близько 150 мільйонів фунтів стерлінгів буде витрачено людьми на вечірки та святкування. Ще 50 мільйонів принесуть люди, котрі купують футболки, шапки та інші пам'ятні предмети", - заявили у Офісі національної статистики.

Зазначається, що 100 мільйонів фунтів принесе Великій Британії безкоштовна реклама у всьому світі.

Відомо, що під час весілля принца Вільяма та Кейт Мідлтон у квітні 2011 року кількість туристів до Великої Британії збільшилася на 350 тисяч осіб. Тому це дає усі підстави очікувати напливу і у травні цього року, коли одружуватимуться Гаррі та Меган.

"Це буде масове надходження для економіки, дуже приємно побачити так багато людей тут, котрі прийшли на весілля. Так само гарно бути відвідувачем цього весілля", - сказав менеджер готелю Harte and Garter, що розташований навпроти Віндзорського замку, де відбудеться весілля.

Нагадаємо, 19 травня 2018 року у Британії одружуються п'ятий за рахунком спадкоємець престолу, внук королеви Єлизавети принц Гаррі та його наречена Меган Маркл.

Залиште свій коментар

Вибір редакції