Папа Франциск зібрав понад десять мільйонів євро для постраждалих на Донбасі

Збір коштів розпочався у квітні.

Благодійний проект Папи Римського Франциска "Папа для України" зібрав понад десять мільйонів євро для підтримки постраждалих від війни українців.

Про це йдеться на сайті проекту.

"У той час, коли мало говориться про драматичну ситуацію в Україні, Понтифік ствердив, що його жест конкретної підтримки жертв війни, що на сьогодні зібрав понад 10 мільйонів євро, бажає бути насамперед знаком християнської любові, але також і жестом, щоби той, хто страждає, не відчував себе покинутим чи забутим, та щоб міжнародна спільнота не забувала, що це її обов'язок — докладати усіх зусиль для досягнення миру у справедливості та солідарності", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у понеділок, 7 листопада, Папа Франциск прийняв на аудієнції архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті, Апостольського Нунція в Україні. Папа хотів ознайомитися з розвитком ситуації в Україні та був поінформований про виконання проекту "Папа для України".

Папа Франциск нагадав, що Україна займає особливе місце в його серці та що він щодня молиться про повернення миру, про розраду для тих, хто цього найбільше потребує, та про прогрес країни.

Папа Римський оголосив збірку пожертв для потреб постраждалих від війни в Україні 3 квітня 2016 року.

Нагадаємо, що у Ватикані Папа Римський помолився за мир в Україні. Під час меси на площі Святого Петра Франциск звернувся до всіх українців та побажав якнайшвидшого припинення війни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: