Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський райсуд Києва зняв арешт з рахунків компаній Януковича-молодшого

Слідчі не довели, що кошти на цих рахунках є предметом злочинної діяльності, йдеться у рішенні суду.

З рахунків компаній, пов'язаний із з сином екс-президента України Віктора Януковича Олександром, зняли арешт.

Відповідні рішення Печерський районний суд Києва ухвалив у лютому, повідомляє Українська правда.

Рахунки компаній були заарештовані у 2015 та 2016 роках у справі про заволодіння державними коштами через регіональні відділення "Укрзалізниці". За версією слідства, ці рахунки були створені для легалізації коштів, які перебувають у збанкрутілому "Всеукраїнському банку розвитку" Олександра Януковича.

У розслідуванні фігурували 12 компаній, оформлених на службовців банку Януковича-молодшого. Суд скасував арешт рахунків дев'яти з них.

Підставою для скасування арешту стало те, що підозр у кримінальній справі досі не оголошено, а "слідчим не доведено, що кошти на вказаних рахунках є предметом злочинної діяльності".

Згідно з попередніми судовими рішеннями, на рахунки вищезгаданих компаній ймовірні фігуранти злочину перерахували загалом майже 550 мільйонів гривень та понад 27 мільйонів доларів США.

Нагадаємо, НБУ визнав "Всеукраїнський банк розвитку" неплатоспроможним 27 листопада 2014-го. Регулятор тоді пояснив, що так вчинив "з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку". У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив законність цього рішення. 15 листопада 2017 року Печерський районний суд Києва не задовольнив позовні вимоги Януковича-молодшого до НБУ щодо відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн, тому він вирішив судитися проти Нацбанку у міжнародних судах

Залиште свій коментар

Вибір редакції