Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваний у корупції Продан повернувся до України

На лікуванні за кордоном чоловік перебував три тижні.

Колишній виконувач обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, якого в Україні підозрюють у корупції, повернувся з-за кордону, де перебував, за його словами, на лікуванні.

"Повернувся до Києва. Курс лікування видався складним. Три хірургічні втручання під наркозом. Щиро дякую лікарям баварської клініки Bayreuth та особисто головному лікарю доктору Оліверу Понзелю. Діагноз українських спеціалістів, до яких неодноразово звертався, виявився частково помилковим. І лише завдяки професіоналізму німецьких фахівців вдалось знайти справжню причину хронічного захворювання та призначити відповідне лікування. Лікування ще триває, але тепер не мушу перебувати у медичному закладі", - написав Продан у Facebook.

Він уточнив, що передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підтвердження з клініки, що він перебував на лікуванні.

"Сподіваюсь, не доведеться нікого переконувати, що найбільша та найвідоміша державна клініка Баварії нічого не вигадала. Хочу зазначити, що відкладав операцію впродовж п'яти років. Часу на здоров'я постійно не вистачало. Витрачати кілька днів відпустки на перебування у лікарні завжди було шкода. Вважав, що краще провести вільний час з дочкою та родиною. Після звільнення з посади у ДФС нарешті з'явилась можливість зайнятись проблемою, яка вже встигла перейти у хронічну стадію. На жаль, моїм лікуванням за кордоном цинічно скористались. Я декілька місяців пропонував ГПУ та САП узяти свідчення у мене. Хто, запитую, заважав проводити слідчі дії, надсилати повістки, вручати підозру ще в липні, серпні, вересні, жовтні? Чого ви чекали, якщо мали на руках доказову базу? А ось тому і чекали, бо ніякої доказової бази нема'. Чекали зручної нагоди, щоб розкрутити гучний скандал і на тлі істерії та спекуляцій оголосити мене злочинцем", - зазначив Продан.

Він уточнив, що виїхав за кордон 5 листопада, а повістка на допит з'явилася 6 листопада.

Щойно повернувся до Києва. Курс лікування видався складним. Три хірургічні втручання під наркозом. Щиро дякую лікарям...

Опубліковано Мирославом Проданом Неділя, 25 листопад 2018 р.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має персональні претензії до Продана через те, що його підлеглі допускають випадки контрабанди. Крім того, Луценко повідомляв і про тиск на правоохоронців з боку ДФС під час розслідувань злочинів на митницях. У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обіцяє захищати в.о. голови Державної фіскальної служби, який, на його думку, розпочав справжню боротьбу з контрабандою. Однак Гройсман не заперечив, що в ДФС є "паршиві вівці". 

13 листопада з’явилась інформація про те, що колишній очільник Державної фіскальної служби Мирослав Продан втік з України та не з’являється на допити до САП. Сам Продан заявив, що перебуває на лікуванні в Німеччині.

ВідеоДетектив тижня: які наслідки матиме втеча Продана за кордон

Колишній керівник Державної фіскальної служби, тобто головний податківець та митник країни Мирослав Продан, втік закордон. Сам він, звісно, з цим не згоден. Каже про термінове лікування у Німеччині. Але маршрут, який вибрав для цього тяжкохворий чиновник, викликає велику недовіру у кожної здорової людини. 

Детектив тижня: які наслідки матиме втеча Продана за кордон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції