Порошенко у Давосі зустрівся з главою ЄБРР

Вони обговорили проведення реформ в Україні.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Про це повідомляє сайт глави держави. 

Чакрабарті запевнив, що ЄБРР і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в енергетичному секторі, в банківській системі, боротьбі з корупцією.

Співрозмовники також відзначили важливість приватизації державних підприємств в Україні.

"Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР для розвитку громадського транспорту, енергетики та комунальної інфраструктури", – сказав Порошенко.

"Співрозмовники відзначили ключову роль Європейського банку реконструкції та розвитку в проектах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Глава держави запросив Президента ЄБРР відвідати Україну під час пам'ятних заходів з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи", - йдеться в повідомленні на сайті президента.

Раніше Порошенко повідомив, що Україна розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду 7 млрд доларів цього року. Про це президент заявив в інтерв'ю телеканалу CNN. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: