Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про ринок землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для остаточного ухвалення потрібне друге читання.

Верховна Рада України зробила крок до запровадження в Україні ринку землі, ухваливши рекомендований комітетом законопроєкт 2178-10.

За відповідне рішення проголосували 240 депутатів.

Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Варто зазначити, що депутати ухвалили власний законопроєкт, а не той, який був запропонований урядом.

Процес розгляду цього рішення тривав із бурхливими дискусіями та навіть сутичками. Зокрема, депутати від фракцій "Батьківщина" та ОПЗЖ блокували президію та трибуну, а Рада була змушена подовжити ранкове засідання до розгляду усіх питань щодо ринку землі. 

Нагадаємо, Верховна Рада України засідання 13 листопада розпочала з розгляду законів про відкриття ринку землі. На засіданні зареєструвалися 266 народних депутатів, хоча в залі перебувало значно більше. Нардепи від "Слуги народу" розташувалися біля трибуни і вигукували "Землю - людям". Противники законів кричали "Ганьба". Члени фракції ОПЗЖ теж не зайняли свої місця, а стояли в проходах між рядами. З боку одних та інших лунали взаємні звинувачення та крики. 

Відео Верховна Рада розглядає законопроєкти про ринок землі

Проти створення ринку землі кілька депутатських фракцій та груп. Зокрема, лякають транснаціональними монстрами, що миттєво скуплять українські чорноземи. Зібралися противники зняття мораторію на продаж від ранку і біля стін парламенту.  

Верховна Рада розглядає законопроєкти про ринок землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції