Росія купить українських двигунів для своїх вертольотів на 1,2 мільярда доларів

Ні російська, ні українська компанія у найближчі п'ять років за будь яких умов не зможуть відмовитись від цього контракту.

Українська двигунобудівна компанія "Мотор Січ" підписала контракт з холдингом "Вертольоти Росії" і на поставки двигунів для російських комерційних вертольотів.

Про це повідомив керівник "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв, відзначивши, що контракт було підписано на авіакосмічному салоні "Дубай Аерошоу-2011", що відкрився сьогодні.

"Ми вперше підписали договір на 1,2 млрд. дол. тривалістю п'ять років. Ні ми, ні наші російські колеги за жодного розвитку подій не можемо "зістрибнути" з цього контракту, оскільки в ньому обумовлені всі юридичні наслідки. Зі свого боку ми гарантуємо виконання контракту якісно і в строк", - сказав він.

За його словами, ще одна важлива особливість підписаного контракту полягає в тому, що взято напрям на здорову конкуренцію і вироблена правильна цінова політика.

"Найважливіше, що графіки поставок двигунів для російських вертольотів затверджуватимуться, як ми говоримо, "нагорі". Це дозволяє Росії та Україні планувати на п'ять років комерційне вертольотобудування, а нам - поставки двигунів", - сказав Богуслаєв.

Він зазначив, що двигуни будуть призначені для комерційних російських вертольотів.

"Поставки двигунів не здійснюватимуться в рамках держоборонзамовлення. Цей контракт має комерційну спрямованість. Ми поставлятимемо по 250-270 двигунів на рік упродовж п'яти років", - сказав Богуслаєв.

Читайте також:

Перший український вертоліт побачить світ у наступному році

Російський депутат на вертольоті прилетів прямо на територію храму (відео)

У Києві з’явиться "швидка" на гелікоптерах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: