Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія скасувала угоду з Україною щодо експлуатації двох нафтопродуктопроводів

В уряді РФ такі дії пояснили перепродажем ділянок швейцарській компанії.

Росія офіційно відмовилася від взаємодії з Україною щодо експлуатації двох магістральних нафтопродуктопроводів, що проходять територією України.

Ідеться про трубопроводи "Самара – Західний напрямок" і "Грозний – Армавір – Трудова". Про це пише "Інтерфакс". Їх експлуатують дочірні підприємства АК "Транснафтопродукт" (100% звичайних акцій АТ "АК "Транснафтопродукт" внесені в статутний капітал ПАТ "Транснефть").

"Відповідно до статті 37 Федерального закону "Про міжнародні договори Російської Федерації" прийняти пропозицію МЗС Росії та Міненерго Росії про припинення дії Угоди між урядом Російської Федерації і урядом України про взаємодію під час експлуатації магістральних нафтопродуктопроводів, підписаного в м. Москві 26 липня 1995 р. МЗС Росії. Повідомити українську сторону про прийняте рішення", – йдеться в розпорядженні за підписом прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.

Угодою було регламентовано деякі аспекти експлуатації цих магістральних нафтопродуктопроводів. У лютому 2016 року ділянки, що проходять територією України, були продані ПАТ "Транснефть" швейцарської компанії International Trading Partners AG. Угода була схвалена ФАС Росії 16 жовтня 2015 року та Антимонопольним комітетом України 22 грудня 2015 року.

"У зв'язку з цим участь російської сторони в угоді є недоцільною", – пояснюється в розпорядженні.

трубопроводи Транснефть
Транснефть
Мережа трубопроводів "Транснефти"

Залиште свій коментар

Вибір редакції