Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський "Газпром" вперше за майже 20 років показав збитки

Збитки обчислюються мільярдами рублів.

Російська компанія "Газпром" за дев'ять місяців 2017 року отримала 9,2 млрд рублів чистого збитку за російськими стандартами.

Про це свідчать розрахунки "Інтерфаксу" на основі даних "Газпрому", передає "Інтерфакс-Україна".

Наголошується, що за підсумками півріччя, дев'яти місяців, 12 місяців у компанії збитку не було, починаючи з дефолтного для Росії 1998 року. Той рік "Газпром" завершив зі збитками в 45 млрд рублів.

Відео Стокгольмський арбітраж починає слухання у справі "Нафтогазу" і "Газпрому"

Офіційна публікація щоквартальної бухгалтерської звітності російського акціонерного товариства очікується тільки через два тижні. Там же варто чекати коментарів про причини збитків.

У системі "СПАРК-Інтерфакс" опубліковано повідомлення "Газпрому" про вартість чистих активів емітента на 30 вересня 2017 року – вона становила 10,214 трлн рублів. У той же час станом на 30 червня 2017 року вона становила 10,241 трлн рублів, тобто за останній квартал скоротилася на 26,6 млрд рублів.

У першому кварталі у "Газпрому" було 107,6 млрд рублів прибутку, а потім почалася смуга збитків: у другому 90,2 млрд рублів збитку і в третьому - 26,6 млрд рублів.

Нагадаємо, Господарський суд міста Києва задовольнив клопотання Антимонопольного комітету України та виконавчої служби Міністерства юстиції і змінив спосіб виконання судового рішення про стягнення з "Газпрому" штрафу в 171 млрд грн. Простіше кажучи, якщо до цих пір можна було стягнути кошти "Газпрому", що перебувають в банках, то тепер стягнення поширюється на все майно боржника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції