Чистий прибуток російського "Газпрому" впав в 11 разів

У другому кварталі зафіксували збиток у 90 мільярдів рублів.

За перше півріччя 2017-го чистий прибуток російського монополіста "Газпром" порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився в 11 разів – від 194 млрд 417 млн рублів (близько 3 млрд 222 млн доларів) до 17,4 млрд рублів (близько 288 млн доларів).

Про це свідчать розрахунки "Інтерфаксу" на основі звітності "Газпрому" за російськими стандартами бухобліку.

У другому кварталі 2017-го в "Газпрому" був збиток в 90 млрд рублів. А за аналогічний період торік був символічний прибуток у 7,2 млрд рублів (119 млн доларів).

Фінансові показники компанії могло зіпсувати зростання курсу євро відносно російського рубля, а також проведена компанією переоцінка основних засобів, яка призвела до зростання амортизації, а значить і собівартості.

"Газпром" оприлюднить свою офіційну звітність через тиждень.

ВідеоКоболєв розповів, як перемога "Нафтогазу" проти "Газпрому" вплине на гаманці українців

У системі "СПАРК-Інтерфакс" опубліковано повідомлення ПАТ "Газпром" про вартість чистих активів емітента на 30 червня 2017 року - 10,241 трлн рублів після 10,522 трлн рублів на 31 березня 2017-го. Тобто за останній квартал вона скоротилася на 281 млрд рублів.

Величина приросту вартості активів за квартал (для другого кварталу застосовується поправка на 190 млрд рублів - зобов'язання з виплати дивідендів) точно відповідає розміру чистого прибутку (в цьому випадку збитку) за квартал.

Тим часом Україна спробує заарештувати активи російського "Газпрому" за кордоном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: