Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський Сбербанк підготувався до падіння ціни на нафту до $ 25

У вівторок вдень середня ціна на нафту марки Brent на світових майданчиках становила 31,5 долара за барель.

Сбербанк Росії в своєму плануванні на 2016 рік почав розрахунки за стресового сценарію, при якому ціна на нафту становить 25 доларів за барель, повідомив глава Сбербанку Герман Греф.

"Тепер 30 доларів вже неактуально. В нашому бізнес-плані це був песимістичний сценарій, а на початку року він став реальним. Звичайно, ми вже почали тестувати зараз 25 доларів", - сказав Греф.

За його підрахунками, за таких цін на нафту російська валюта може подешевшати до "80 рублів з копійками за долар. У вівторок вдень середня ціна на нафту марки Brent на світових майданчиках становила 31,5 долара за барель. На думку глави сбербанку, на настільки низькому рівні ціна на нафту не повинна довго протриматися, але і розраховувати на її різке підвищення не варто.

"Це не дає для нас ніяких можливостей жити самозаспокійливим життям. Я не вірю у відновлення минулого життя", - підбив підсумок Герман Греф.

Нагадаємо, що раніше ціна нафти Brent впала нижче $ 31.

Раніше повідомлялося, що Morgan Stanley прогнозує обвал цін на нафту ще на 25%В Morgan Stanley зазначили, що нафта по $ 20 можлива. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції