Шахраї вигадали новий спосіб ошукання продавців товарів через інтернет

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шахраї вигадали новий спосіб ошукання продавців товарів через інтернет

Фото: Getty Images

У схемі задіяний фальшивий кур'єр служби доставки.

У Сєвєродонецьку на Луганщині зафіксували новий вид шахрайства, що пов'язаний із продажем/купівлею товарів через інтернет.

"Зловмисник на місцевих сайтах шукає оголошення про продаж коштовних товарів, зв’язується з продавцем та домовляється про придбання. При цьому особисто вони зустрітися не можуть, бо покупець на роботі та не може приїхати й забрати покупку. Шахрай пропонує замовити кур’єра однієї з служб доставки і оплатити товар накладним платежем. У разі згоди продавця "покупець" відправляє на вказану адресу людину, яка не є співробітником служби доставки та може не знати, що вона є ланкою у шахрайській схемі, після чого злодій забирає товар у "кур’єра" та не оплачує продавцю його вартість", - повідомили у поліції Луганської області.

Напередодні шахрай видає "кур'єру" фірмову жилетку та бланки поштової служби. Тому візуально здається, що це справжній працівник доставки.

Тож поліція попереджає, що "якщо ви вирішили продати товар та скористатися послугою кур’єрської доставки, викликайте спеціаліста лише особисто, це забезпечить вам збереження майна та гарантує оплату".

Фото: Поліція Луганської області | Facebook

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація