Стратегічне українське держпідприємство з транспортування газу очолив поляк

Кандидатуру вже погодила наглядова рада "Нафтогазу".

Президентом найбільшого державного підприємства з транспортування та зберігання газу "Укртрансгаз" став поляк Павел Станчак.

Його кандидату одностайно погодила наглядова рада НАК "Нафтогаз Україна", якій підпорядкована компанія.

Павел Юзеф Станчак понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу, зазначає прес-служба "Нафтогазу". У 2003-2004 роках у польській державній нафтогазовій компанії PGNiG відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A. Він продовжував працювати на посаді технічного директора – члена правління Gaz-System до 2008-го, де відповідав за розробку та виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Нині Станчак працює технічним директором – членом правління PGNiG Technologie S.A. та відповідає за проектування та будівництво нових газопроводів.

Павел Юзеф Станчак народився у 1963 році в Польщі. Здобув інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського (Варшава), закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговельний інститут, отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського.

Нагадаємо, до цього два з половиною роки посаду президента "Укртрансгазу" обіймав Ігор Прокопів. У лютому 2017-го його відсторонили від виконання обов'язків через махінації з грошима. Після перевірок фінансової діяльності підприємства аудитори виявили чимало порушень. Прокопіва звільнили з посади 17 березня. А вже в квітні стало відомо, що його призначили заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України. На цій посаді Прокопів перебуває й нині.

Залиште свій коментар