Дмитро Комаров розповів, через кого опинився в лікарні

На лікарняне ліжко телемандрівника "поклав" Василь Вірастюк.

Ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який розсекретив країну, якій буде присвячений новий сезон програми, розповів, через що опинився у лікарні.

Вже зовсім скоро на каналі "1+1" стартує проект "Танці з зірками", у якому Комаров візьме участь. Однак cтавши до репетицій, Дмитро відчув шалений біль у великому пальці на нозі, йдеться у "Сніданку з 1+1". За словами Комарова, це травма, яку він отримав під час знімань шоу "Кварталу 95" від стронгмена Василя Вірастюка ще минулого року.

"Річ у тім, що, можливо, пам'ятаєте, минулоріч на зніманнях найсильніша людина планети Василь Вірастюк під час репетиції кинув мене якось так невдало і зламав мені великий палець на нозі. Вася у цьому абсолютно не винен, це був абсолютно творчий робочий процес. Ми репетирували за лаштунками з "95 кварталом", - пояснив Комаров.

ВідеоГоворимо про новий сезон "Світу навиворіт" та участь у "Танцях із зірками" з Дмитром Комаровим

За словами Дмитра, одразу він не звернув увагу на біль, допоки він не нагадав про себе під час репетицій танців.

"Я, як і більшість з нас, стежу за своїм здоров'ям лише тоді, коли щось болить. Я зробив рентген, далі думаю, заросте, як на собаці. На жаль, зараз я вдарив ногу і з'ясувалося після рентгену, що перелом не зрісся. Ця кістка залишилася окремо, а у мене танці. Ви розумієте, зараз у мене щодня репетиції. У мене болить. Я після цього мажу, ходжу до клініки на процедури, у мене все це розпухає. Але діватися нема куди", - зізнався ведучий.

Комаров додав, що попри нестерпний біль, він щодня танцює по 4-5 годин, аби згодом вийти на паркет проекту "Танці з зірками". Спочатку ведучий ходить на репетицій, після чого відвідує лікарню, де проходить процедури.

Нагадаємо, що днями у своєму Instagram Дмитро Комаров виклав фото, де зображений на лікарняному ліжку. Тоді ведучий не абияк занепокоїв фанів.

Залиште свій коментар