Суд повністю зняв арешти з рахунків і газу компанії Ахметова

Дата публікації
Перегляди
665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд повністю зняв арешти з рахунків і газу компанії Ахметова

Основним акціонером "Нафтогазвидобування" є ДТЕК, що належить Ахметову / Фото: УНІАН

Арешт на 15 рахунків "Нафтогазвидобування" був накладений в середині червня минулого року.

30 грудня Печерський суд Києва зняв арешт з рахунків компанії "Нафтогазвидобування" в шести українських банках. Про це стало відомо з двох визначень Печерського суду Києва від 21 грудня і від 30 грудня 2015 року, які були оприлюднені в Єдиному реєстрі судових рішень, пише "Перша інстанція".

Декількома днями раніше той же суд скасував арешт з вуглеводнів, які були видобуті на свердловинах Мачухского і Семиренківського родовищ.

Арешт на 15 рахунків "Нафтогазвидобування" в шести українських банках був накладений в середині червня минулого року. Тоді ж були арештовані вуглеводні, видобуті на свердловинах Мачухского родовища і свердловинах Семиренківського родовища.

Санкція була застосована в рамках кримінального розслідування про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

За рішенням суду, видобувному підприємству заборонялося використовувати або відчужувати видобутий газ, користуватися рахунками.

У суді юристи "Нафтогазвидобування" доводили, що розмір збитку державі від несплати податків не сходиться з арештованими сумами на рахунках компанії. Слідчими, крім того, не було встановлено, скільки грошей було у "Нафтогазвидобування" в банках (сума в судових документах не уточнюється).

Суддя Володимир Карабань погодився з цими та іншими доводами, знявши арешт з усіх рахунків компанії 30 грудня 2015.

Аналогічним результатом для "Нафтогазвидобування" закінчився і другий суд, де її юристи оскаржували заборону на відчуження вуглеводнів, видобутих компанією на Семиренківському і Мачухському родовищах.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва ухвалив рішення про зняття арешту з одного з рахунків компанії "Нафтогазвидобування".

Примітно, що "Нафтогазвидобування" - одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні, основним з акціонерів якої є холдинг ДТЕК, що належить олігарху Рінату Ахметову.

Наступна публікація