Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіньова економіка України стала третьою у світі за розмірами – ЗМІ

Гіршою ситуація є лише в Нігерії та Азербайджані.

Обсяг тіньової економіки в Україні минулоріч склав 1,1 трлн гривень. Такими є дані дослідження міжнародної Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів, на котрі посилається автор публікації DT.UA Сергій Следзь.

При цьому він нагадав, що ВВП у тому ж році склав 2,38 трлн грн, а дохідна частина держбюджету була визначена сумою 595 млрд грн. Із суми 1,1 трлн гривень податки та відрахування до бюджету не сплачувалися.

Відео Якщо відкрити ринок землі, половину площ розпродадуть через тіньові схеми – Соболєв

Автор зауважив, що з показником 45,16% Україна посіла третє місце в списку країн з найбільшою тіньовою економікою у світі. Вищим цей відсоток є тільки в Нігерії та Азербайджану. "Які за таких умов можуть бути іноземні інвестиції! Тут би своїх легальних підприємців не розгубити", - зазначив Следзь.

На його думку, проблема детінізації економіки в поточному році так і не була вирішена, попри чималу кількість заходів – форумів, круглих столів, експертних розробок і обговорень. «Все це було. Немає лише конкретного результату цієї роботи, втіленого в реальність. Більш того, немає навіть чіткого уявлення, коли саме чекати результату", - підсумував автор публікації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції