Торгівля на WhiteBIT з нуля: повна інструкція Новини компаній

Дата публікації
Торгівля на WhiteBIT з нуля: повна інструкція

Як розподілити активи для торгівлі та скласти авторський прогноз? Як застрахуватися від фінансових збитків?

Чому довірити особисті документи платформі не ризик, а, навпаки, підстрахування в матеріалі.

Навчайтеся, щоб захистити інвестиції

Мета навчання – та звикнути до інструментів торгівлі, випробувати, як працюють ордери та виробити власну стратегію, при якій торгівля криптовалютою буде найбільш прибутковою. В основному майданчики на безоплатній основі надають блогові статті або навчальні відео. Але оптимально – пробувати на практиці. WhiteBIT для цього створила навчальні Demo Token.

Складіть свій перший прогноз: найпростіший спосіб

Настрій ринку можна зрозуміти, тільки якщо навчитися їх розпізнавати. Найбільш очевидний шлях – за допомогою таймфреймів, свічок, біржового стакана та історії торгів.

  • Кожна свічка дає розуміння, за якою ціною трейдери заходили на ринок, за якою вийшли з позицій. Відповідно, були настрої нарощувати вартість активу, або він падав в ціні. Тут формуються свічкові патерни ("малюнки" свічок). За ними можна зрозуміти перспективу активу.
  • Короткострокові настрої можна відстежувати на таймфреймі від хвилини до тижня. Довгострокові – вивчивши формування свічок за певним часовим проміжком на таймфреймі від години до 3 місяців (або більше, можна навіть виставити дату).
  • В історії торгів відображаються вже виконані заявки користувачів на покупку (зелені) або продаж (червоні). У біржовому стакані –ті, що у черзі на виконання. Порівняйте обсяги – більше продають або більше купують?. Це допоможе визначитися із ціною. 

Для початку торгуйте на простих ордерах

Найпростіші ордери для купівлі чи продажу альткоїнів чи Bitcoin – Market order (ринковий) та Limit order (лімітний). Обидва потрапляють у стакан одразу. У першому випадку ви можете визначити об'єми та формуєте заявку, після чого вона виконується. Вартість вказати тут не можна. У другому – можете вивчити стакан та свічний графік, і вже вказати конкретну вартість, за якою хочете купити або продати.

Верифікуйтеся – захистіть свої дані

Запитуючи верифікацію даних, криптовалютна біржа в першу чергу має на меті захистити особистий профіль клієнта. Друга мета – якщо шахраї отримали доступ до акаунту користувача та біржа зафіксувала підозрілі дії, буде призведене блокування. Для верифікованих клієнтів можливість відновити доступ є, для неверифікованих – практично нульова.

Деякі майданчики для роботи з будь-якою кількістю біткоїнів зобов'язують клієнтів проходити KYC. Деякі, як, наприклад WhiteBIT, рекомендують верифікацію тільки тим клієнтам, які хочуть користуватися фіатними засобами на платформі та торгувати BTC на підвищених лімітах.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація