Через валютну кризу у Білорусі знову подорожчав бензин.
Концерн "Білнафтохім" з 16 жовтня підвищив ціни на бензин і дизельне паливо. Це вже дев'яте в поточному році підвищення цін на нафтопродукти.
Роздрібні ціни на бензини, реалізовані через АЗС, збільшилися, в середньому, на 3%, на дизельне паливо - на 5%.
Таким чином, з сьогоднішнього дня ціна бензину Нормаль - 80 становить 4740 рублів, АІ-92 - 4970 рублів, АІ-95 - 5360 рублів. Дизельне паливо буде продаватися за ціною 5360 рублів.
"Перегляд цін на нафтопродукти проведений з метою підвищення ефективності роботи нафтопереробних заводів", - йдеться в повідомленні концерну.
Крім того, в "Білнафтохіму" заявили, що згідно з вказівками центробанку Білорусі купувати валюту для закупівлі нафтової сировини нафтопереробні заводи будуть за ринковим курсом на додатковій торговельній сесії Білоруської валютно-фондової біржі.
Востаннє ціни на пальне підвищувалися 1 жовтня, коли вартість бензину і дизпалива зросла, в середньому, на 5%. У порівнянні з початком року ціни виросли більш ніж в 2 рази.
Як повідомлялось, в Україні з початку 2011 року середні роздрібні ціни на нафтопродукти виросли на 27-28%, повідомили у Міністерстві економіки.
Бензин в Україні подорожчав майже на третину
Бензин в Україні може подешевшати вже в жовтні
В Україні різко подорожчає дизпаливо
Співробітники АЗС переплутали бензин з дизпаливом і зламали 35 машин