У Криму "суд" вирішив стягнути з "Ощадбанку" 4,5 млрд рублів

Рішення окупантів може набути чинності вже за місяць. 

Арбітражний суд анексованого РФ Севастополя присудив вирішив стягнути понад 4,5 мільярда рублів (більше 1,4 мільярда гривень) з українського "Ощадбанку".

Про це повідомляє російська агенція РИА "Новости".

Під час розгляду справи нелегітимний суд окупованого півострова призначив бухгалтерську експертизу, яка встановила, що сума дебіторської заборгованості Ощадбанку перед "Фондом захисту вкладників" станом на 30 листопада 2014 становила близько 4,559 мільярда рублів. Саме ця сума була вказана у позові.

"Фонд захисту вкладників" створили на окупованому півострові після анексії.

Нагадаємо, після незаконної анексії Криму Україна подала до Європейського суду з прав людини чотири позови.

Зокрема, 6 січня стало відомо, що Постійна палата третейського суду у Гаазі заявила про початок розгляду позову українського бізнесмена Ігоря Коломойського проти Російської Федерації щодо міжнародного аеропорту під Севастополем. Він вимагає відшкодувати 15 мільйонів доларів завданих Росією збитків.

"Укрнафта" також звернулась із позовом до Постійної палати третейського суду проти Росії. Розгляд ініційовано відповідно до укладеної ще в 1998 році міжурядової російсько-української угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій. Йдеться про захоплення АЗС й іншого майна підприємства в Криму та Севастополі. У базі суду з'явилися дані і про аналогічні позови до Росії ще 11 українських компаній - Stabil, "Рубенор", "Рустел", "Кіровоград-Нафта", "Крим-Петрол", "Пірсан", "Трейд-Траст","Елефтерія"," ВКФ Сатек ", Stemv Group і Novel-Estate.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: