У МОЗ підрахували у скільки українцям обійдеться вакцина від коронавірусу

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
5120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МОЗ підрахували у скільки українцям обійдеться вакцина від коронавірусу

Фото: УНІАН

Російську вакцину поки купувати не збираються.

Попри те, що вакцини від коронавірусу із доведеною ефективністю у світі ще не заявлено, але в МОЗ вже порахували, що для українців вона коштуватиме майже 40 доларів за дозу і це лише за попередніми підрахунками - кінцева ціна на вакцину від COVID-19 станом на сьогодні ще не сформована.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Є ціни, принаймні та інформація, яку нам надавали компанії-виробники вакцин, які проводять третю фазу (клінічних випробувань - ред.), попередня ціна, яку вони давали, це 37 доларів", - розповів він.

Така ціна може бути для вакцин з Китаю та Сполучених Штатів Америки. "Це приблизна ціна, так вони визначають, виходячи зі своїх витрат. Але вони не виключають, що ця ціна буде знижена в кінцевому випадку і знижена суттєво", - додав глава МОЗу.

Разом із тим, Степанов заявив, що Україна не купуватиме російський препарат, що в РФ називають вакциною від Covid-19, оскільки він не пройшов необхідної стадії клінічних випробувань."У світі не існує підтверджень того, що та вакцина, про яку говорять у Російській Федерації, пройшла всі фази клінічних випробувань, особливо третю.  Ми знаємо, що в світі є багато виробників вакцин – досить потужних компаній, які тільки знаходяться на завершальній стадії клінічних випробувань. Третя стадія (випробувань – ред.) передбачає велику кількість людей, які є добровольцями. Зараз навіть немає предмета розмови для дискусій – купувати чи ні", - заявив міністр.

Нагадаємо, що сьогодні Путін заявив, що в Росії вже зареєстрували другу вакцину від коронавірусу і ось-ось буде реєстрація третьої. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація