Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нацбанку відповіли, чи зашкодять санкції РФ економіці України

У відомстві надіються, що санкції не матимуть впливу на макроекономіку.

У Національному банку України прокоментували введення санкцій проти 322 громадян та 68 компаній з України та висловили сподівання, що це не вплине на макроекономічну стабільність.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на слова першого заступника голови Національного банку Катерини Рожкової.

Рожкова поки не береться оцінювати загрозу, але припускає, що введенні обмеження не матимуть значного впливу.

"Більшість санкцій застосовано проти фізичних осіб, тобто санкції стосуються блокування безготівкових коштів, активів, цінних паперів, всього, що знаходиться на рахунках російських банків в Росії. Мені хочеться вірити, що, враховуючи те, що список складається з депутатів, держчиновників, вони в Росії свої гроші не зберігають. В будь-якому випадку це їхні власні заощадження, і яким чином це вплине на макрофінансову стабільність, хочеться вірити, що ніяк", - сказала вона.

У санкційному списку присутній банк "Кредит Дніпро". Стосовно нього Рожкова заявила, що "хоче вірити, що він не має ніяких операцій з Росією".

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили низка депутатів, урядовців та бізнесменів України. 

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Залиште свій коментар

Вибір редакції