У наркоторговців конфіскували до бюджету 195 мільйонів гривень

У наркоторговців конфіскували до бюджету 195 мільйонів гривень

Раніше у них вже забрали ще 9 мільйонів.

Угруповання наркоділків поповнило державну скарбницю 195 млн грн, які вони отримали від нелегального збуту наркотиків і спробували їх легалізувати. 

Про це повідомляють у Офісу Генерального прокурора.

У відомстві зазначають, що їм вдалося забезпечити виконання вироку про спеціальну конфіскацію мільйонів у організованої злочинної групи, яка займалась реалізацією наркотиків через мережу Інтернет на території інших держав.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що один із учасників злочинної організації відповідав за легалізацію незаконно отриманих від збуту наркотичних засобів коштів. 25 лютого 2020 року суд на підставі угоди виніс вирок, яким визнав його винним за всіма інкримінованими злочинами", - зазначають у прокуратурі.

Тож кошти після набуття вироком чинності були перераховані до державного бюджету. У відомстві зазначають, що у членів цієї організованої злочинної групи раніше було конфісковано близько 9 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно у Києві шахрай облаштував фіктивний пункт обміну валют і "заробив" 30 тисяч доларів США. Псевдокасир вирвав із рук киянина гроші та вискочив через потаємний вихід. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів