Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі підрахували суми, які щомісяця отримують українські заробітчани

У Польщі підрахували суми, які щомісяця отримують українські заробітчани

Більшість із українців мають зарплату, що перевищує 18 тисяч гривень.

Три чверті українських заробітчан у Польщі отримують щонайменше 2,5 тисячі злотих на місяць. Це приблизно відповідає $ 675 або 19 тисячам гривень.

За даними компанії по працевлаштуванню Personnel Service, 45% українців заробляють понад 3000 злотих, тобто більше $ 810 або 22,6 тисяч гривень. Лише 4,7% наших громадян отримують мінімальну польську зарплату 1550 злотих, що на українські гроші приблизно відповідає сумі в 11,6 тисячі гривень.

Відео За рік заробітчани переказали в Україну більше мільярда доларів

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27, 34 грн, а євро – 31, 18 грн. Дві третини об'єктів соціальної сфери і теплопостачальних підприємств готові до опалювального сезону. 1, 2 млрд доларів переказали в Україну цього року заробітчани. Найбільша частка переказів до нашої держави від США, Ізраїлю, Росії, Італії, Польщі.

За рік заробітчани переказали в Україну більше мільярда доларів

За словами президента Personnel Service Кшиштофа Інгльота, українці заробляють приблизно стільки ж, як і поляки. Він зазначив, що іноді може складатися враження, що українці заробляють більше поляків, але це тому, що вони більш охоче беруть понаднормові години. З точки зору роботодавців, працівники-мігранти не дешевші місцевих працівників, але все більше фірм, враховуючи проблеми з набором працівників, схильні платити українцям навіть більше, ніж полякам.

При цьому витрати українських трудових мігрантів вельми невеликі. Майже 90% з них витрачають менше 1000 злотих ($ 270 або 7,5 тис. гривень). За даними dt.ua, в першому кварталі українці перевели з Польщі 2,9 млрд злотих (понад $ 800 млн). Нацбанк очікує зростання обсягу грошових переказів в Україну від трудових мігрантів в поточному році на 24,7%, тобто до $ 11,6 млрд. В 2019 році надходження від трудової міграції, за прогнозами фахівців, також будуть зростати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції