Україна ввела спецмита на російське дизельне паливо та скраплений газ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спільне рішення президента та уряду ухвалили у відповідь на розширення російських економічних санкцій.

Кабінет міністрів під час засідання 17 липня постановою ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook представник президента в уряді Андрій Герус.

Зазначається, що згідно з рішенням спеціальне мито на дизельне паливо, що поставляється трубопровідним транспортом буде складати 3,75% від 1 серпня 2019 року та 4,0% від жовтня. Також вводиться спеціальне мито на поставки скрапленого газу, яке складатиме 1,75% від початку серпня та 3,0% від 1 жовтня.

"Відповідне мито зніме понадринкову маржу трейдера-імпортера, яка виникала по причині логістики (дизельпровід) та інших факторів. Якщо типова ринкова маржа у крупному гурті складає 10-12 дол./т, то на поставках трубопровідним транспортом така маржа складала 35-40 дол/т. Таким чином, маржа трейдера буде приведена до звичайних ринкових рівнів і відповідне рішення ніяк не вплине на роздрібні ціни на АЗС", – йдеться в повідомленні.

Герус переконує, що бюджет зможе отримати додатково 2 млрд гривень на рік. Ці кошти планують спрямувати на субсидії.

Вчора Кабінет міністрів прийняв Постанову, якою ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива...

Опубліковано Andriy Gerus Четвер, 18 липня 2019 р. 

Зазначимо, очільник новоствореної Митної служби України Максим Нефьодов зазявив, що остаточний текст постанови Кабміну, яка передбачала б введення спецмит на російські товари від 1 серпня, досі відсутній.

Раніше Кабінет Міністрів ухвалив постанову про введення спецмит на російські товари від 1 серпня, однак документ досі не оприлюднено. 15 травня, український уряд суттєво розширив перелік заборонених до ввезення товарів з РФ, опублікувавши відповідну постанову 26 червня.

Зокрема, від 1 липня 2019 ембарго поширюється на такі продукти: корми для тварин, цемент, продукція ветеринарної медицини, мінеральні добрива, фанерна продукція, шпалери, продукція легкої промисловості, зокрема окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби та трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, посуд сталевий, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів, сірники, вагони залізничні та трамвайні, що були у користуванні, транспортні засоби. 

Відео Україна закликала міжнародну спільноту посилити санкції проти Росії через затримання кримських татар

Напередодні там арештували 45 активістів, які прийшли підтримати засуджених фігурантів справи "Хізб-ут-Тахрір", релігійної організації, яка заборонена в Росії.  

Україна закликала міжнародну спільноту посилити санкції проти Росії через затримання кримських татар

Залиште свій коментар

Вибір редакції