Україна за рік суттєво збільшила транзит газу до Європи. Інфографіка

Обсяги збільшилися на 4,9 млрд кубометрів.

У 2015 році Україна збільшила транзит природного газу до Європи і Молдову на 7,9%, тобто на 4,9 млрд кубометрів, порівняно з 2014 роком.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю та пресою ПАТ "Укртрансгаз".

За даними центрального диспетчерського департаменту оператора вітчизняної газотранспортної системи, у 2014 році в тому числі в Європу протранспортовано через територію країни 64,2 млрд кубометрів, у Молдову – 2,9 млрд кубометрів. 

Водночас, за підрахунками компанії, за підсумками грудня 2015 року транспортування газу в країни Європи та Молдови зросло на 57,4% порівняно з груднем 2014 року.

Транспортування газу (правки)
ТСН.ua
Україна збільшила транзит газу

Тим часом, наприкінці року стало відомо, що Україна удвічі скоротила імпорт газу з Росії. Станом на 27 грудня Україна імпортувала з Росії 6,1 мільярда кубометрів газу проти 14,1 мільярда кубометрів роком раніше.

Зазначимо, що в першому півріччі 2016 року має завершитися судовий процес між Україною і Росією щодо постачань газу. Процес почався ще півтора роки тому, навесні 2014-го. Кожна сторона скаржиться на іншу на невиконання умов контракту і вимагають мільярдні компенсації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: