України немає серед пріоритетів PayPal – урядовець

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада намагається це змінити, але поки що зрушень немає.

Міжнародна система грошових переказів PayPal не хоче заходити в Україну. Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, повідомляє Економічна правда.

"PayPal не хоче заходити в Україну. Насправді люди вірять, що всі інвестори мріють бути в Україні і єдине, що їм заважає, - це поганий український уряд, який їх відлякує. Насправді приклад і PayPal, і тої самої IKEA, він скоріше про те, що частина інвесторів не хоче бути в Україні", - сказав він. "І не хоче бути не через те, що у нас погана країна, бо поганий бізнес-клімат, ми просто не в їхніх планах. Як це: справа не в тобі, справа в мені, які інколи кажуть дівчата, тільки навпаки", - пояснив Нефьодов.

ВідеоПутін заборонив грошові перекази в Україну через іноземні платіжні системи

Урядовець наголосив, що влада докладає зусиль, аби зацікавити PayPal, однак наразі успіхів не досягла. "З PayPal ситуація дуже проста. Ми нині не знаходимося в переліку пріоритетних для них країн. Ми дуже сподіваємося, і ми робимо досить багато, щоб ця ситуація змінилася", - сказав Нефьодов.

Як повідомлялося, PayPal працює в Україні лише частково – можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що розширення функціоналу поки не розглядають. Справжні причини того знають тільки в PayPal. Проте експерти вважають, що основна проблема лежить у недосконалому законодавстві України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції