Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські зірки розрекламували "лохотрон", крутіший за "МММ"

Компанія MMCIS обіцяє українцям казкові 100% доходів від вкладу.

Нещодавно на вітчизняному ринку розвинула бурхливу діяльність компанія MMCIS, яка обіцяє своїм клієнтам за допомогою торгів на валютній біржі Forex отримати прибутки у 100%.

Щоб залучити громадян до інвестицій, контора заручилась підтримкою не абикого, а зірок українського шоу-бізнесу, таких як акторка Ольга Сумська, співачка Маша Собко, шоумен Дядя Жора, Кузьма, Тіна Кароль та інших. Втім, як з'ясували журналісти програми "Гроші", жоден із них не вклав гроші у доволі сумнівну схему, з якої експерти тільки сміються.

Так, щоб рекордними темпами збагатитись, MMCIS пропонує українцям довірити 10 тисяч доларів головній фігурі компанії - Костянтину Кондакову. Привітний персонал в офісі контори переконує, що усі вкладники отримують великі відсотки. На питання про ризикованість гри на "Форексі" відповідають, що їхній фінансовий гуру ще жодного разу не прогорів на торгах.

Зі свого боку, президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко лише посміявся, коли почув про казкові прибутки, і додав, що за рік наразі реально отримати близько 12-14% річних від валютних вкладів.

Варто також зазначити, що нещодавно Національна комісія з цінних паперів визнала рекламу компанії "ММСІС Інвестментс" недобросовісною та зобов'язала призупинити будь-яку рекламну діяльність.

Також комісія на 12 місяців зупинила операції з цінними паперами компанії "Форекс ММСІС Груп". Це рішення було прийнято у зв'язку з ознаками маніпулювання цінними паперами.

Журналісти вирішили з'ясувати, як відомі зірки українського шоу-бізу могли рекламувати відвертий "лохотрон", та чи справді вони довірили свої гроші MMCIS. У відповідь на поставлене запитання Ольга Сумська сказала, що прибутки 100% - це "для лохів і це 100% кидалово" і що вона не на сто відсотків довірилась MMCIS і не вклала туди власні кошти. Дядя Жора визнав, що валютна біржа - справа дуже ризикована, тому він довірив компанії лише певну частину заощаджень.

Відвертішою була Маша Собко, яка сказала, що взагалі нічого не знає про "Форекс" і не хоче про нього знати, а також, що гроші "чудо-фірмі" насправді не довіряла.

ВідеоЗірки назвали "лохотроном" контору, яку смі ж рекламували

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції