Українським водіям готують нове підвищення штрафів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українським водіям готують нове підвищення штрафів

Пропонується підвищити штрафи для водіїв з низки правопорушень

Штраф за непристібнутий ремінь зросте до 340 гривень.

МВС має намір підвищити українським водіям штрафи. Про це говориться в законопроекті про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності за окремі види правопорушень, передають "Коментарі".

Читайте також: Нові правила дорожнього руху: всі подробиці

Зокрема, найбільше зросте штраф за непристебнутий ремінь безпеки: з 51-85 грн до 170-340 грн, а також за "невиконання вимог посадових осіб МВС" - до 1020 грн для звичайних водіїв і до 1700 грн для посадових осіб. За незаконне тонування планують штрафувати на 680 гривень.

Також з'явиться штраф за установку на проїжджій частині предметів, які перешкоджають проїзду транспортних засобів або їх зупинці або стоянці", крім окремо визначених випадків. За таке порушення пропонують штрафувати на 340-510 грн або залучати до громадських робіт.

Крім того, міліції можуть надати право здійснювати "контроль технічного стану колісних транспортних засобів під час їхньої експлуатації", а також відвідувати підприємства, установи та організації для виконання контрольних і профілактичних функцій із забезпечення безпеки дорожнього руху і видавати приписи на усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, 15 квітня в Україні вступили в дію зміни в правила дорожнього руху. Працівники ДАІ не штрафуватимуть водіїв за недотримання нових ПДР протягом місяця після введення їх в дію - до 15 травня.

Штраф за непристебнутий ремінь безпеки хочуть підвищити у 4 рази

Штраф за непристебнутий ремінь безпеки хочуть підвищити у 4 рази
Наступна публікація