"Укренерго" підвищить тариф на передачу електроенергії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові ціни затвердила Нацкомісія.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердила збільшений середньорічний тариф держкомпанії-оператора об'єднаної енергосистеми "Укренерго" на передачу електроенергії магістральними та міждержавними мережами на 2018 рік на 1,5% - до 4,969 коп. за кВт-год у зв'язку зі збільшенням витрат компанії на зарплату.

Фонд оплати праці "Укренерго" на четвертий квартал цього року буде збільшено на 5,1%, до 1,4 млрд грн. Відповідно, тариф компанії від 1 жовтня буде збільшено на 5,2% - до 5,4 коп. за кВт-год. Про це пише УНІАН.

Нагадаємо, 2017 року "Укренерго" знизило чистий прибуток на 42% порівняно з 2016 роком - до 1,75 млрд грн. Торік компанія збільшила передачу електроенергії магістральними мережами на 2,4%, порівняно з 2016 роком - до 113,837 млрд кВт-год.

Національна енергетична компанія "Укренерго" здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. "Укренерго" є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

ВідеоПоради адвоката: як діяти, якщо у вашому домі відключили електроенергію за борги - Ваш адвокат

Вам відключили електрику за борги? Адвокат Лаврентій Царук знає, що робити!  

Поради адвоката: як діяти, якщо у вашому домі відключили електроенергію за борги - Ваш адвокат

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції