Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" стала приватним акціонерним товариством

Підприємство повністю залишається у державній власності.

Відсьогодні, 27 листопада, "Укрзалізниця" змінила офіційну назву та юридичну особу.

Відповідні зміни внесли до державного реєстру після того, як 31 жовтня цього року Кабмін затвердив новий статут перевізника. Відтепер повна назва підприємства - акціонерне товариство "Українська залізниця", скорочена — АТ "Укрзалізниця", англійською мовою: повна — joint stock company "Ukrainian railways", скорочена — JSC "Ukrainian railways".

"Попри зміну типу з публічного на приватне акціонерне, товариство, як і раніше, повністю залишається у власності держави. Єдиним акціонером товариства є держава в особі Кабінету міністрів України. 100% акцій "Укрзалізниці" належать державі і не можуть бути відчужені", – уточнив керівник підприємства Євген Кравцов.

Рішення Кабміну було викликане необхідністю привести статут "Укрзалізниці" у відповідність до змін у законодавстві, що регулює діяльність акціонерних товариств.

2018 року почали діяти нові підходи до розмежування публічних і приватних акціонерних товариств та регулювання їхнього правового статусу, з'явився чіткий критерій віднесення акціонерного товариства до категорії публічного, який наблизив поняття публічного АТ до стандартів розвинутих ринків.

Відео"Сніданок з 1+1" в День залізничника України дізнався цікаві факти про "Укрзалізницю"

В Укрзалізниці працює 350 тисяч співробітників,  ВУЗи залізничників є у  Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, та й взагалі кожен із нас хоча б раз у житті їздив потягом. Хто сьогодні вирушає в дорогу залізницею – обов’язково привітайте її співробітників, цінуйте їх працю і давайте дізнаємось більше цікавих фактів про нашу залізницю.

"Сніданок з 1+1" в День залізничника України дізнався цікаві факти про "Укрзалізницю"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції