В Україні може впасти ціна на уживані іномарки

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні може впасти ціна на уживані іномарки

Цивілізовані правила розмитнення і здорова ціна - прикмета справді європейської держави. Можливо, вперше за багато десятиліть автоолігархам доведеться посунутись, а у простого українця з'явиться надія на дешеве авто.

У Європі уживаний Volkswagen коштує як iPhone 6, а BMW продають за ціною хорошого ноутбуку. Вартість європейських авто програма "Гроші" перевіряла місяць тому, а після повернення в Україну взялася за просування закону, який зменшить драконівські податки на вживані автівки.

Доля закону вирішувалася на засіданні комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики. Необхідність зниження податків спричинила тут запеклі дискусії, адже члени комітету - народні депутати з дуже різними інтересами. Для багатьох з них прийняття цього закону - втрата бізнесу, адже вони - власники корпорацій, які називають себе вітчизняним автовиробником.

Законопроект № 3251 значно зменшує ціну розмитнення вживаного авто, чим фактично прирівнює його розмитнення до тарифів нових машин. Адже в Європі, на відміну від України, не існує штучних податків для авто з пробігом.

Дехто з присутніх на засіданнях комітету зробив би все, аби закон загинув. Ціна питання - мільйони доларів. Автолігархи втратять величезні гроші, якщо звичайний українець зможе купити нехай вживану, але якісну іномарку. Тож до проекту активно вносилися поправки, які нівелюють його сенс.

Наскільки можливим є зниження податків на ввіз уживаних авто в Україну

Наскільки можливим є зниження податків на ввіз уживаних авто в Україну

Олігархи мотивують відмову від зменшення податків захистом вітчизняного виробника та й просто - державною необхідністю. Мовляв, величезні побори поповнюють бюджет за рахунок простого українця.

Проте більшість коректив не проходить. Згідно ж із прийнятими, українець зможе купити тільки одне вживане авто з Європи й для власного використання. Це зроблено, аби не знищити вітчизняний автопром та бізнес автоімпортерів нових машин.

Закон пройшов друге слухання у комітетах. Це рішення ще мають проголосувати у парламенті, після чого його має підписати президент. Попереду великий шлях, але справа зрушила з мертвої точки.

Нагадаємо, що на початку 2015 року депутати запровадили чотири додаткові податки для власників авто.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація