Стало відомо, яку пенсію в середньому отримують українці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожен четвертий пенсіонер працює.

Середній розмір пенсії в Україні на початку 2020 року складав три тисячі гривень. При цьому продовжує працювати 2,6 млн українських пенсіонерів.

Про це йдеться в повідомленні Пенсійного фонду України у Facebook. 

За інформацією ПФУ, 75,4% пенсій становили виплати за віком, а їхній середній розмір був 3064 гривні. Значно менше, 12,8% українців, отримують пенсії по інвалідності (середня - 2641 грн).

Ще 5,7% громадян - через втрату годувальника (середній розмір 2916 грн). За вислугу років пенсії отримує 5,4% українців, їхній середній розмір - 4500 грн, і ще 0,7% отримує соціальну пенсію - 1644 грн.

Усього, кажуть у пресслужбі фонду, в Україні станом на 1 січня 2020 року є 11,3 млн пенсіонерів, із них 2,6 млн - це працюючі пенсіонери. 

Середні пенсії. січень 2020 рік
Пенсійний фонд України

Нагадаємо, у Міністерстві соціальної політики планують тричі впродовж 2020 року підвищити розмір максимальної пенсії. До кінця року українські пенсіонери мають отримувати 17690 гривень. 

Відео Як збільшити майбутню пенсію

В Україні понад 11 мільйонів людей, які отримують пенсію. Середній розмір такої виплати в межах 3 тисяч гривень. Не дивно, що в нашій країні абсолютна більшість переконана, що на пенсії життя не почнеться, і до цього періоду у житті варто подбати заздалегідь. Завдання дещо спрощується тоді, коли майбутню пенсію можна розрахувати вже зараз, не очікуючи шістдесяти років. Як вирахувати свою пенсію онлайн та які є способи зробити її більшою – дивіться.  

Як збільшити майбутню пенсію

Залиште свій коментар

Вибір редакції