Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпропетровській області від ускладнень грипу помер чоловік

У Дніпрі не врятували чоловіка, у якого була вірусна пневмонія.

У Дніпропетровській області за останні два дні від ускладнень грипу помер чоловік. Троє осіб із пневмонією у важкому стані перебувають у реанімації обласної лікарні, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У жителя Верхньодніпровська підтвердили H1N1. У п'ятницю, 7 лютого, 37-річний чоловік помер від ускладнень грипу. 

Напередодні у реанімації дніпровської лікарні не вдалося врятувати 63-річного жителя П'ятихаток. Чоловіка із вірусною пневмонією у вкрай тяжкому стані доправили родичі. 15 днів його лікували самотужки вдома. Легені чоловіка були майже повністю знищені. 

Від легень нічого не залишился. Такі легені навіть на п'ять відсотків не дихають”, - розповів Сергій Риженко, головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова.

Відео 37-річний чоловік помер від грипу в Дніпропетровській області

У Дніпропетровській області 37-річний чоловік помер від грипу. Обласний лабораторний центр уже підтвердив: у жителя Верхньодніпровська був штам "H1-N1". Напередодні в реанімації дніпровської лікарні не вдалося врятувати 63-річного жителя П'ятихаток. Більше читайте тут 

37-річний чоловік помер від грипу в Дніпропетровській області

Як повідомлялося, 31 січня у Дніпропетровській області кількість хворих на грип і ГРВІ суттєво зросла. Тому в регіоні було оголошено епідемію грипу. Через зростання захворюваності в 944 окремих класах та у 191 школі області тимчасово призупинили навчання. Загалом по області майже 99 тисяч школярів відправили на карантин. Також на карантин закрили школи Дніпра. 

Загалом від початку епідеміологічного сезону в Україні 15 людей померли від ускладнень грипу. Загалом 1 жовтня 2019 року госпіталізовано 84 846 хворих на грип та ГРВІ, з них 77,6% - діти, вакцинувалось 235,404 тис. осіб. Інтенсивний показник захворюваності склав 682,2 на 100 000 населення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції