Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні понад тисяча мільйонерів, 40% – жінки

Третина з них мешкає у Києві.

В Україні 1120 громадян задекларували доходи, які перевищують 1 мільйон гривень. 40% з них – жінки віком від 18 до 78 років.

Про це станом на березень 2019 року повідомляє Державна фіскальна служба України.

Наймолодша мільйонерка задекларувала дохід від успадкування майна, вона має сплатити податок у розмірі 82,5 тис. грн.

Найстаршому українському мільйонеру 83 роки, він отримав доходи з відчуження майна, наймолодшому – майже 18. Найбільшу суму оподатковуваних доходів — понад 500 млн грн — задекларував мешканець Дніпра за операціями отримання у дарунок майна від члена сім’ї першого ступеня споріднення.

Найбільше мільйонерів традиційно проживають у Києві – 396 осіб або 35% від загальної кількості. По 9% мешкають у Харківській та Дніпропетровській областях (101 та 96 відповідно).

У ДФС нагадали, що останній день подання декларацій про майновий стан і доходи - 2 травня. Після цього стане відомою остаточна кількість мільйонерів в Україні.

У травні минулого року в Україні нараховувалося 4063 офіційні мільйонери, які задекларували свої доходи за минулий рік. Наймолодшому з них було 7 років (Черкаси), а найстаршому – 99 років (Київ). 

ВідеоВ Україні побільшало мільйонерів - Економічні новини

За 2018 рік задекларували доходи у понад мільйон  гривень чотириста вісімдесят тисяч українців. Такі цифри озвучили  у Державній фіскальній службі. Наймолодшому мільйонеру - 7 років, а найстаршому – 99. Також Україна стала одним із лідерів експорту волоських горіхів у світі. 

В Україні побільшало мільйонерів - Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції