В уряді повідомили, що в Україні повернуть перевірки бізнесу

В уряді повідомили, що в Україні повернуть перевірки бізнесу

УНІАН

Постанову затвердив Кабінет міністрів

В Україні повернуть перевірки бізнесу.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, розповіли у Сніданку з 1+1.

Постанову затвердив Кабінет міністрів. В уряді переконані, що це допоможе боротися з тіньовою економікою. При цьому залишиться заборона на документальні перевірки фізичних осіб-підприємців.

Прем’єр-міністр переконаний, що мораторій на перевірки був виправданий на початку пандемії, коли увесь бізнес фактично зупинився. Утім, нині через відсутність контролю страждає не тільки держава, але і той бізнес, який працює чесно.

Слід зауважити, що від січня до листопада 2020 року податковій службі України вдалося провести майже 22 тисячі документальних перевірок. Ця цифра на 40% нижча за аналогічний період минулого року.

Як повідомлялося, В Україні збільшено кількість підприємств та працівників, які зможуть отримати державні виплати з часткового безробіття. Відповідне рішення у середу, 3 лютого, ухвалив Кабінет міністрів України.

Програмою з часткового безробіття можуть скористатися всі підприємства виробничої сфери за наявності однієї з трьох підстав: зупинення виробництва триває не менше 3 місяців і не перевищує 6 місяців, охоплює не менше як 20% чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30% і більше; зупинення виробництва є вимушеним; зупинення виробництва відбувається через карантинні обмеження, встановлені КМУ.