Яценюк надумав демонополізувати українські електромережі

Свою згоду на це має надати Верховна Рада.

Уряд планує демонополізувати доступ до електромереж. Таку мету Кабмін поставив собі, розробивши нову модель фунціонування ринку електроенергії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, принципи закладені в пакет із трьох законопроектів щодо реформування галузі, які орган виконавчої влади вже подав на розгляд парламенту.

Лібералізацію ринку електроенергії прем'єр вважає необхідною умовою для поліпшення інвестиційного клімату та підвищення вартості об'єктів галузі, які планується приватизувати.

"Монополія на ринку тягне за собою, по-перше, високу вартість підключення, по-друге, жахливу бюрократію і, по-третє, не дає можливості розвиватися бізнесу і не дає можливості громадянину країни вільно вибирати постачальника електроенергії, як і мати безпосередньо швидкий доступ до постачання електроенергії", - заявив Яценюк.

Як повідомлялося, 17 грудня минулого року Європейський Союз надав Україні перший транш в сумі 5 млн євро в рамках підтримки впровадження енергетичної стратегії України.

ВідеоУряд планує демонополізувати доступ до електромереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: