Яценюк надумав демонополізувати українські електромережі

Яценюк надумав демонополізувати українські електромережі

Яценюк хоче приватизації в електроенергетиці / Фото: Reuters

Свою згоду на це має надати Верховна Рада.

Уряд планує демонополізувати доступ до електромереж. Таку мету Кабмін поставив собі, розробивши нову модель фунціонування ринку електроенергії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, принципи закладені в пакет із трьох законопроектів щодо реформування галузі, які орган виконавчої влади вже подав на розгляд парламенту.

Лібералізацію ринку електроенергії прем'єр вважає необхідною умовою для поліпшення інвестиційного клімату та підвищення вартості об'єктів галузі, які планується приватизувати.

"Монополія на ринку тягне за собою, по-перше, високу вартість підключення, по-друге, жахливу бюрократію і, по-третє, не дає можливості розвиватися бізнесу і не дає можливості громадянину країни вільно вибирати постачальника електроенергії, як і мати безпосередньо швидкий доступ до постачання електроенергії", - заявив Яценюк.

Як повідомлялося, 17 грудня минулого року Європейський Союз надав Україні перший транш в сумі 5 млн євро в рамках підтримки впровадження енергетичної стратегії України.

Уряд планує демонополізувати доступ до електромереж

Уряд планує демонополізувати доступ до електромереж

Повʼязані теми:

Наступна публікація