Яценюк переконує, що Україна сплатила всі поточні борги

Яценюк переконує, що Україна сплатила всі поточні борги

Яценюк: Україна не допустила дефолту / Фото: Facebook/Арсеній Яценюк

За його словами залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства без урахування валюти становить 45 млрд грн.

Сьогодні, 7 вересня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна сплатила всі поточні борги.

Як пише УНІАН, за його словами, також Україна не допустила дефолту.

"Ми виплатили всі поточні борги, які не ми брали – як внутрішні, так і зовнішні борги", - заявив він, додавши, що "російський" борг в обсязі 3 млрд дол., який входить до переліку реструктуризовуваних, залишається предметом дискусій, однак рішення повинна прийняти російська сторона.

"Росія повинна вирішити подальшу долю їхнього боргу. Ми визначилися, що борг має бути реструктуризований, ми запропонували умови. Інших – кращих умов – для російського боргу не буде. Нехай вони тепер самі визначають долю боргу, який вони давали Януковичу за непідписання Угоди про асоціацію з ЄС", - сказав Яценюк.

Крім того, Яценюк заявив, що залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства на поточний момент становить 45 млрд грн. 

"Цифри свідчать про те, що у нас є реальні ознаки фінансової стабілізації країни. Хочу всім нагадати, що коли уряд прийшов в урядові кабінети, 27 лютого 2014 року, на рахунках було "аж" 108 тис. грн. Сьогодні на рахунках Держказначейства без урахування іноземної валюти – близько 45 млрд грн", - додав він.

Нагадаємо, що відомий економіст вважає, що Україна не повинна повертати Росії борги Януковича.

Повʼязані теми:

Наступна публікація