Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як зросте економіка України цього року. Урядовий прогноз

За умови втілення реформ, отримання кредитів та інвестицій можливе прискорення зростання ВВП.

За підсумками 2018 року ВВП України становитиме понад 3%.

Такий прогноз озвучив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає УНІАН.

"Прогноз залишається позитивним, і за підсумками року зростання ВВП складе більше 3%. Що більш важливо, це не спекулятивний розігрів економіки, це реальне економічне зростання – зростає українська промисловість", - зазначив посадовець.

Зростання промислового виробництва за січень-серпень становить 2,2%, хімічне виробництво зросло на 29,9% порівняно з торішнім аналогічним періодом, автомобілебудування – на 17,2%.

Експорт українських товарів зростає останні 19 місяців, а за підсумками семи місяців цього року він становить 26 млрд доларів.

Кубів переконаний, що економіка України може зростати на рівні 5-7%. Для цього потрібно продовжити структурні реформи, підтримувати малий і середній бізнес, боротися з корупцією, залучати інвестиції, виконати модернізацію виробництва, а також збільшувати обсяги експорту.

"Україна багато чого досягла за останні чотири роки. Але ми розуміємо, що цього недостатньо. Для потужного результату нам потрібно зростати на 5-7%. Причинами цього зростання мають стати п'ять факторів. Перший фактор – це продовження структурних реформ і боротьба з корупцією. Друге – залучення інвестицій, третій – інновації та модернізація виробництва, четвертий – підтримка малого і середнього бізнесу, п'ятий – збільшення обсягів експорту", - сказав Кубів.

Прогнози щодо зростання економіки України 2018 року

Установа

ВВП

Інфляція

Нацбанк України

3,4%

8,9%

уряд

3,2%

9,9%

МВФ

3,2%

11%

Світовий банк

3,3%

10%

ВідеоКабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

Кабмін затвердив і направив до парламенту проект бюджету на 2019 рік. Урядові фінансисти прогнозують наступного року зростання ВВП на 3 відсотки, зменшення інфляції до 7-ми відсотків. Мінімальна заробітна плата перевалить за 4 тисячі гривень. У держскарбницю планують назбирати 1,3 трильйона гривень.

Кабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції