З нового року в Україні дорожчають авто і бензин

Дата публікації
Перегляди
9429
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З нового року в Україні дорожчають авто і бензин

З 2012 року купувати і їздити на авто стало дорожче / Фото: tochka.net

За пальне і нові авто доведеться платити у середньому на 9% більше

Від нового року їздити Україною стало дорожче - Верховна Рада підвищила акциз на пальне на 9%, на стільки ж в середньому піднялися й акцизи на автомобілі, йдеться в сюжеті ТСН.

Цінники в автосалонах іще не переписували, проте імпортери зізнаються, що компенсуватимуть втрати із кишень покупців.

"Якщо підвищуються податки, то це автоматично зростає контрабанда і бюджет не отримує нічого. На сьогодні існує 14 абсолютно законних схем ухилення від сплати при купівлі автомобіля", - каже гендиректор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

Проте зупинятись у 2012-му ініціатори збільшення податків не збираються. Кабмін та Міністерство інфраструктури хочуть заробити ще більше - на транспорті з великим об"ємом двигуна.

"Ми виходимо з ініціативою, щоби на імпортний автомобіль з об"ємом двигуна більше 4 л, які належать до розкішних, акциз був 20-25 тисяч доларів. Це питання в дискусії, ніяких нормативних актів із цього приводу ще немає", - каже перший заступник міністра інфраструктури України Костянин Єфименко.

Продавці переконані, що українські багатії переплачувати не будуть: купуватимуть авторозкіш за кордоном і ввозитимуть як власність приватної фірми.

Не відмовляються урядовці і від ідеї податку на розкіш. Якщо його запровадять - власники Porsche Cayenne щорічно платитимуть  понад 10 тисяч гривень. Власники Lexus віддаватимуть більше 12 тисяч. Чиновники обіцяють витратити ці гроші на нові дороги.

Від нового року їздити Україною стало дорожче

Від нового року їздити Україною стало дорожче

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9429
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація