Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За місяць до виборів в Україні масово перерахують пенсії

Перерахунків виплат запланували два.

Наступного року в Україні очікується два перерахунки пенсій. Від 1 січня – військовослужбовцям, а від 1 березня (за місяць до президентських виборів) - масовий автоматичний перерахунок пенсій іншим категоріям пенсіонерів.

Гроші на підвищення виплат заклали в проекті державного бюджету на 2019 рік.

Перерахунком пенсій займатиметься Пенсійний фонд на чолі з новим керівником Євгеном Капінусом.

"Вам потрібно найближчим часом провести аудит Фонду і забезпечити стабільну роботу пенсійної системи. Два найважливіші завдання: Пенсійний фонд має бути підготовлений до того, щоб від 1 січня 2019 року вчергове підвищити пенсії військовим пенсіонерам. А також підготуватися до того, щоб від 1 березня 2019 року провести перший в історії України масовий перерахунок і підвищення пенсій усіх інших категорій пенсіонерів. Це величезна робота, але у вас чотири місяці", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з Капінусом та міністром соцполітики Андрієм Ревою.

Гойсман, Рева, Капінус
Урядовий портал

Тим часом в "Укрпошті" погрожують припинити доставку пенсій. Гендиректор "Укрпошти" пояснив це мільярдними збитками через доставку пенсій.

ВідеоЗ нового року "Укрпошта" хоче припинити доставку грошей до квартир пенсіонерам

Листоноші працюють у мінус, бо за доставку пенсій не покривається навіть собівартість. Чи готові люди до ймовірного нововведення - далі у сюжеті.

З нового року "Укрпошта" хоче припинити доставку грошей до квартир пенсіонерам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції