Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Пенсійному фонді України змінився керівник - ЗМІ

Офіційного підтвердження цієї інформації поки що немає.

Кабінет міністрів України звільнив голову Пенсійного фонду Олексія Зарудного, а замість нього на цю посаду призначив колишнього держсекретаря Міністерства фінансів Євгена Капінуса.

Видання "Деловая столица" з посиланням на джерела в уряді повідомило, що Зарудний написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Співрозмовники видання розповіли, що Пенсійний фонд очолив Капінус, який обіймав посаду держсекретаря Мінфіну з лютого минулого року по жовтень нинішнього.

Сам Євген Капінус у коментарі агентству "Українські Новини" підтвердив своє призначення. Також повідомляється, що звільнення Зарудного і призначення Капінуса відбулося 31 жовтня.

На сайті Кабінету міністрів України за станом на ранок 1 листопада нічого не мовиться про зміну керівника Пенсійного фонду. На сайті фонду його головою, як і раніше, вказується Олексій Зарудний.

Нагадаємо, минулого тижня "Укрпошта" заявила, що припинить доставляти пенсії і закриє до 7 тисяч відділень в селах через збитковысть. Одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості. Тариф залишається незмінним з 2004 року, актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що не допустить, щоб "Укрпошта" припинила доставляти пенсії українцям. Серед іншого Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.

ВідеоНовий пенсійний фонд: наскільки він надійний та якими будуть внески

З нового року уряд планує запровадити другий рівень пенсійної системи. Це означає, що частину зарплати будуть відраховувати до нового накопичувального фонду. Там ростимуть відсотки. І на старості кожному з нас обіцяють дві пенсії. Скільки треба буде сплачувати у фонд та чи готові українці до таких нововведень – дізнавався Сніданок.

Новий пенсійний фонд: наскільки він надійний та якими будуть внески

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції